Hummel ®, založený v roku 1923, má dlhú históriu vývoja a výroby športového oblečenia. V súčasných módnych kolekciách je ľahko rozlíšiteľná medzi inými športovými značkami vďaka jedinečnému vzhľadu. Hummel ® pracuje s čistými líniami a jednoduchým vzhľadom, ale tiež dokáže vytvoriť modernú jedinečnú kolekciu z bláznivých farieb. Unikátne kombinuje retro a súčasné trendy, ktorých výsledkom je mestský štýl ulice so športovým duchom

HUMMEL ŠPORTOVÉ POTREBY PRE PÁNSKE, ŽENSKÉ, CHLAPČENSKÉ a DIEVČENSKÉ

Niekoľkokrát do roka predstavujeme novú kolekciu s novými vzrušujúcimi prvkami.  Vďaka prvkom môžete ľahko kombinovať štýly z rôznych kolekcií hummel®: šport, životný štýl, móda a obuv. Väčšinu týchto položiek môžete kúpiť online tu na adrese ziggy.sk. Či už ide o oblečenie pre voľný čas alebo na cvičenie, táto vynikajúca ponuka športového oblečenia značky Hummel® pre mužov a ženy má pre každého niečo. Máme všetko, po čom Vaše športové srdce túži. Vybavíme Vás tréningovými teniskami, dresmi, tričkami, základnými vrstvami pre lyžovanie alebo pešiu turistiku. Máme aj štýlové módne odevy inšpirované najnovšími trendami a ak nenájdete Váš produkt hummel® v našom online obchode, stačí sa na nás obrátiť na obchod@ziggy.sk a pomôžeme s hľadaním toho, čo Vám chýba.

HUMMEL TOPÁNKY

Od roku 2006 sa hummel® inšpiruje módnymi šialenosťami z celého sveta a dnes sú ich topánky moderné, farebné, imidžové a niektoré aj uletené, ale stále zároveň štýlové a funkčné. V kolekciách sa odráža aj naše športové dedičstvo, ktoré čerpá z klasického športového dizajnu a z vlastných archívov značky. Ďalšou veľkou inšpiráciou je nám „ulica“. Takto vzniká unikátny retro štýl našej obuvi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *